Идентификация

Активни потребители

Няма

Статистика

Членове : 5180
Съдържание : 629
Връзки : 6
Брой прегледи на съдържанието : 1914703
Български (България)
Отлично представяне на състезанията по математика през 2012-2013 учебна година ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 04 Юли 2013 20:30

ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ПОСТИЖЕНИЯ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ОМГ НА СЪСТЕЗАНИЯТА ПО МАТЕМАТИКА за учебната 2012-2013 година

V КЛАС

Национално състезание „Роман Хайнадски” (според организаторите е и международно):

Евгени Кайряков - I място.

Математически турнир „Иван Салабашев” национално класиране:

Евгени Кайряков златен медал пълен брой точки.

Кирил Василев бронзов медал

Руслан Найденов грамота (четвърто място)

Математически турнир „Черноризец храбър” регионално калсиране:

Евгени Кайряков първо място

Мирослав Димитров второ място

Математически турнир „Димо Малешков”

Евгени Кайряков първо място

Василена Цветанова трето място

Европейско Кенгуру национален кръг 5 клас

Евгени Кайряков – ПЪРВО място

Национално пролетно математическо състезание Варна 2013

Евгени Кайряков – ПЪРВО място

Василена Цветанова – ЧЕТВЪРТО място

Национална олимпиада по математика областен кръг

Евгени Кайряков – ПЪРВИ резултат

Василена Цветанова – ВТОРИ резултат

Руслан Найденов – ТРЕТИ резултат

Регионален математически турнир „Румен Грозданов”

Евгени Кайряков – ВТОРО място

Димитър Чакъров – ТРЕТО място

Димитър Бекяров – ТРЕТО място

Великденско математическо състезание -

Александра Топалова – ПЪРВО място

Мирослав Димитров – ВТОРО място

Нети Крълева – ТРЕТО място

Красимир Неделчев – ЧЕТВЪРТО място

Гергана Тодорова – ПЕТО място

Международно математическо състезание 2013 в Бургас

Евгени Кайряков – включен в отбора на ОМГ (очакват се резултатите от състезанието)

Преподавател на всички ученици от V клас: Васил Симеонов

 

VІ КЛАС

Математическо състезание” Иван Салабашев”

Георги Янков Янков  - І място

Теодор Тодоров Попов – ІІ място

Йоан Георгиев Саламбашев  -  ІІ място

Ива Евгениева Кондарева  - ІІІ място

Математическо състезание „ Черноризец Храбър”

Златомир Георгиев Папазов  - І място

Ангел Илиев Дойчинов  - ІІ място

Математическо състезание „ Димо Малешков”

Златомир Георгиев Папазов  - І място

Алексий Александров Канев  - І място

Надежда Тихомирова Минчева – ІІ място

Константин Тодоров Кискинов – ІІІ място

Георги Янков Янков  - ІІІ място

Коледно състезание

Георги Янков Янков  - І място

Ангел Илиев Дойчинов  - ІІ място

Златомир Георгиев Папазов  - ІІІ място

Математическо състезание „ Румен Грозданов”

Златомир Георгиев Папазов  – І място

Георги Янков Янков   – ІІ място

Йоан георгиев Саламбашев – ІІІ място

Математическо състезание „ Европейско кенгуру”

Атанас Василев Добрев – І място

Константин Тодоров Кискинов – І място

Методи Велизаров Гачев – І място

Димитър Иванов Бедачев – ІІ място

Златомир Георгиев Папазов  – ІІ  място

Иван Стоянов Пулевски – ІІ  място

Надежда Тихомирова Минчева – ІІ място

Преподавател на учениците от VІ клас: Петя Велкова

 

VІІ КЛАС

Национално състезание „Роман Хайнадски” (според организаторите е и международно):

Таня Оцетарова  IV място.

Математически турнир „Иван Салабашев” национално класиране:

Иван Марков грамота IV място

Кристина Иванова грамота IV място

Стефан Андонов грамота IV място

Математически турнир „Иван Салабашев” регионално калсиране:

Иван Марков I място

Кристина Иванова I място

Стефан Андонов I място

Климентина Савова II място

Христо Хрисков II място

Таня Оцетарова II място

Математически турнир „Черноризец храбър” регионално класиране:

Таня Оцетарова I място

Математически турнир „Димо Малешков”

Иван Марков I място

Хатидже Рашид II място

Грета Христозова III място

Олимпиада по математика (областен кръг)

Грета Христозова 20т.

Климентина Савова - 20т.

Зорница Асанска - 17т.

Иван Марков - 15т.

Кирил Биков- 14т

Кристина Иванова - 13т.

Таня Оцетарова - 17т.

Олимпиада по математика (национален кръг)

Климентина Савова - 12т. (Първа награда)

Грета Христозова - 9т. (VI място)

Математически турнир „Румен Грозданов”

Кирил Биков -І място

Цветелина Маркова - II място

Иван Русков - III място

Радослав Узунов - III място

Теодор Иванов - V място

„Европейско кенгуру"

Грета Христозова -І място

Таня Оцетарова -І място

Теодор Иванов - IV място

Великденско математическо състезание

Радослав Узунов -І място

Кирил Биков - II място

Таня Оцетарова - III място

Теодор Иванов - V място

„Европейско кенгуру" национален кръг

Грета Христозова – III място

Преподавател на учениците от VІІ клас: Кремена Симеонова

ІХ КЛАС

Трети български фестивал на младите математици

отборно III място с отбора на Пловдив-Бургас Мирослав Маринов 9Ж, Евгени Петков 9А , Кристиан Георгиев  9А;

Мирослав Маринов 9Ж клас има следните постижения на състезанията по математика:

Есенен математически турнир „Черноризец Храбър”

- I място в област Пловдив, III място в националното класиране;

Областен математически турнир, град Кърджали

- I място, с максимален брой точки

Турнир по математика и ИТ „Св. Николай Чудотворец”

- I място в състезанието по математика

Национален математически турнир „Иван Салабашев”

- II място в област Пловдив при възрастова група 8-9 клас, IV място (по точки) в националното класиране за 9 клас, награден от националната комисия с грамота за отлично представяне

Турнир за купата на Декана на ФМИ, 1-ви кръг – предложен за участие във 2-ри кръг, но некласиран поради големия брой участници.

Национална олимпиада по математика, областен кръг – най-добро представяне сред участниците в област Пловдив, предложен и класиран за участие в националния кръг на олимпиадата с 23 (от възможни 28) точки.

Математическо състезание „Европейско Кенгуру” областен кръг

- 1-во място във възрастова група 9-10 клас в област Пловдив, предложен и класиран за участие в националния кръг на състезанието със 130 (от възможни 150) точки.

Пролетни математически състезания 2013 – 15-то място (от 76 участници)

Математическо състезание „Европейско Кенгуру”национален кръг

- 4-то място в националното класиране във възрастова група 9-10 клас,

2-ри измежду участниците от 9-ти клас.

Ученикът Мирослав Маринов 9Ж ще участва на международното състезание „BIMC”, което ще се проведе в периода 30.06.2013-05.07.2013 г. в град Бургас.

Ученикът заема 11-то място в националното рейтингово класиране за възрастова група 9-ти клас.

Кристиан Георгиев 9А клас има следните постижения на състезанията по математика:

Есенен математически турнир „Черноризец Храбър”II място в област Пловдив.

Национален математически турнир „Иван Салабашев”III място в област Пловдив при възрастова група 8-9 клас.

Преподавател : Лалка Лилова

 

Х КЛАС

Есенен математически  турнир

Петър Гайдаров – VІ място

Математическо състезание ”Черноризец Храбър”

Петър Гайдаров –   І място,

Евгения Танева –   ІІІ място

Николай  Балтов –  ІV място

12 конференция на УчИМИ

Петър  Гайдаров - грамота за отлично представяне и покана за интервю за RSI

Зимен математически турнир ”Атанас Радев”

Петър  Гайдаров –  ІV място

- УчИМИ-2013 - национално Проекта на Петър е отличен с отлично представяне, поканен за интервю за ARSI

- Конкурс MI TE - национално -  първо място в категория “Математиката като наука“- Петър Гайдаров

Олимпиада по математика – областен кръг – 8 участници ;

класиран за нац.етап Петър Гайдаров

Турнир за купата на декана на ФМИ - нац. кръг, отлична оценка 6.00 валидна за приемен изпит за СУ - Петър Гайдаров

“Европейско Кенгуру“ – областен кръг 10 кл.

Петър Гайдаров - I място-допуснат до нац.кръг

Светлин Серафимов - II място

Пролетно математическо състезание Ямбол –нац.състезание I място – Петър Гайдаров

Пролетна конференция на СМБ - ученическа секция – национално;  отлично представяне и специална.награда за математика - Петър Гайдаров;поканен за ЛИШ

Пролетна конференция на СМБ - ученическа секция – национално; много добро представяне - Никола Балтов; поканен за ЛИШ

Национален конкурс „Млади таланти” - национално - специална награда - Петър Гайдаров

Преподавател: Елка Вълканова

Последно променен на Четвъртък, 04 Юли 2013 22:20