Коя е най-добрата операционна система спорд вас?

Коя е най-добрата операционна система спорд вас?

Мнениеот kris » Сря Апр 13, 2011 9:01 pm

Коя ОС е най-добра според вас за компютъра? Windows 95, windows 98.. XP,Vista, 7? MAC? Linux?
А за мобилните телефони? MAEMO, Symbian, Android, Windows mobile..... Друга?

Моето лично мнение е че за PC най-стабилната ОС е ХР. Но дали е най-добрата незнам. За мобилните телефони мога да кажа че съм доволен от Симбиан, въпреки ограниченията от самата ОС. Наложи се да хакна своя мобилен телефон за да мога да инсталирам всякакви приложения, но дори и най-малкото- стартъп скриин не може да се промени без хак.. Симбиан са ограничили отвсякъде потребителите си.
А и по-новите интересни приложения се пускат за Андроид и МАЕМО... Изглежда че Симбиан остава част от миналото и дори Нокия съобщиха че ще използват Симбиан само за мобилните си телефони от ниска класа. За сега изглежда че всичко е заложено във Андроид и МАЕМО.
kris

Re: Коя е най-добрата операционна система спорд вас?

Мнениеот antoniy » Чет Апр 14, 2011 12:49 pm

Добре де, избройл си 4+ windows версии и си обощил MacOSX и Linux. Не ми се връзва. Също така искам да посоча факта, че такъв тип тема може да доведе само до флейм, нападки и глупости вместо до нещо градивно. През годините са ми минали десетки подобни дискусии през главата и винаги е едно и също. Статистически - тази тема няма да се отличава с нищо.

Обобщеният отговор, който тъй или иначе ще се получи в тази тема, ако имаше кой да пише в нея - ползваш която операционна система ти върши работа. В крайна сметка до там се стига. Няма най-добра, по-добра, по-лоша, нито пълно щастие.

Поздрави,
Антоний
antoniy

Мнениеот Tsvetkov » Пон Апр 18, 2011 9:32 am

Да, наистина няма голям смисъл от тази тема, защото всеки харесва това, с което е.
Аз си ползвам Linux Ubuntu вече г/д 1 годинка и съм си много доволен.
От мобилните OS предпочитам Android.
Tsvetkov

Мнениеот kris » Пон Апр 18, 2011 4:43 pm

Може да няма пооза от темата, но няма и вреда. Просто искам да чуя вашето мнение по въпроса, нищо повече. За всеки човек различно, и сскам да видя какво ползват другите и дали са доволни. Аз съм на ХП от години и смятам да премина към нещо по-добро за моя комп.

Поздрави,
Кристиан
kris

Мнениеот antoniy » Пон Апр 18, 2011 6:40 pm

kris написа:Може да няма пооза от темата, но няма и вреда. Просто искам да чуя вашето мнение по въпроса, нищо повече. За всеки човек различно, и сскам да видя какво ползват другите и дали са доволни. Аз съм на ХП от години и смятам да премина към нещо по-добро за моя комп.

Поздрави,
Кристиан

В такъв случай по-адекватно заглавие трябва да бъде сложено. Едно е кой какво ползва и доволен ли е, друго е най-добра ОС нали?

Поздрави,
Антоний
antoniy

Назад към Софтуер